Sukienka o kroju marynarki – dopasuj ja do siebie!

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych modeli sukienek. Jednym z nich, który zasługuje na szczególną uwagę jest sukienka o kroju marynarki. Jeśli komuś się wydaje, że jest on przeznaczony jedynie dla wysokich i szczupłych kobiet, to jest w błędzie!

Sukienka o kroju marynarki – dobierz do sylwetki

Obecnie sklepy oferują naprawdę wiele ciekawych modeli sukienek o kroju marynarki. Nie wszystkie one wyglądają tak samo i np. mają tę samą długość. Różnią się również dekoltami, które maja przypominać klapy tradycyjnej marynarki. Właśnie dlatego istnieje możliwość wybrania opcji dopasowanej do posiadanej figury. Odkrycie zgrabnych nóg, zatuszowanie większego brzuszka, wyeksponowanie dekoltu? To wszystko w tym modelu jest możliwe, trzeba tylko nieco cierpliwości przy poszukiwaniach.

Sukienka o kroju marynarki – dopasuj do okazji

Czarna, czerwona, beżowa, a może brokatowa? Sukienka o kroju marynarki to doskonała stylizacja na wiele okazji, ponieważ występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Modele różnią się od siebie również dodatkami np. w postaci ozdobnych guzików, naszywek, czy też ciekawych przeszyć. Wszystko to po to, by móc wybrać dla siebie zarówno model bardziej oficjalny, jak i taki który doskonale sprawdzi się podczas wieczornego wyjścia do klubu. Do takiej sukienki pasują tak trampki, jak i buty na wyższym obcasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dobrać do niej również kozaki. Wszystko tutaj zależy od okoliczności, na które będzie zakładana.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *