Paznokcie french ze zdobieniami – samodzielnie czy u kosmetyczki?

Obecnie na paznokciach nosi się różnego rodzaju stylizacje. Panuje teraz prawdziwa dowolność. Można powiedzieć, że każde zdobienie będzie mniej lub bardziej, ale jednak modne. Różne barwy od pasteli po neony, a także przeróżne zdobienia. Niektórzy stawiają na naklejki, inni malują wzory, a jeszcze inni przyczepiają do płytki paznokcia cyrkonie.
W tym całym stylizacyjnym szaleństwie należy pamiętać, by zadbać o jedną ważną rzecz. Cała stylizacja powinna być estetyczna. Rozlany lakier, krzywo przyklejone naklejki, czy tez bardzo nieregularne linie malowane cienkim pędzelkiem będą psuły cały efekt. Źle sprawdza się również nadmiar dodatków. Lepiej postawić na jeden motyw niż szaleć ze wszystkim co aktualnie posiada się w kosmetyczce.

Paznokcie french ze zdobieniami – gdzie wykonać?

Jedną z popularnych w ostatnim czasie stylizacji są paznokcie french ze zdobieniami. Nie jest to prosta metoda zdobienia i wykonywana samodzielnie może nie zachwycać. Dlatego też jeśli nie posiada się odpowiedniej wprawy i narzędzi do jej wykonania to znacznie lepszą, pewniejszą opcją jest skorzystanie z usług doświadczonej kosmetyczki. Zaznaczamy tutaj słowo „doświadczonej”, ponieważ obecnie wiele osób kupuje sprzęt i rozpoczyna stylizacje paznokci na swoich klientkach mimo że nie posiada żadnej wiedzy i nie ma za sobą żadnych kursów potwierdzających umiejętności. Warto na to zwracać uwagę i jednak wybrać się na zabieg do profesjonalnego salonu kosmetycznego, zwłaszcza jeśli manicure ma być na specjalną okazję.

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *