Koszula w kratę dla niego i dla niej

Koszulę w kratę śmiało można nazwać ponadczasowym elementem garderoby. Przewija się ona przez różne style. Zmieniają się jedynie modne długości, czy wielkości kraty. Jednak zawsze warto mieć jakiś model w swojej szafie.

Flanelowa koszula w kratę

Flanela to materiał, który już na stałe chyba będzie kojarzony właśnie z kratą. Nie gniecie się, dobrze układa się na ciele i nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Właśnie dlatego tak chętnie jest wykorzystywany przez przemysł odzieżowy. Flanelowa koszula w kratę doskonale sprawdzi się na jesienne spacery, wyjścia do lasu, czy spotkania z przyjaciółmi. Zestawiona z jeansami i botkami może przywodzić na myśl Texas. Ta stylizacja doskonale sprawdzi się na imprezie w plenerze.

Koszula w kratę na oficjalne wyjścia

Krata to nie tylko motyw, który sprawdzi się w luźnych stylizacjach. Odpowiedni materiał może sprawić, że będzie to także element garderoby wykorzystywany na rodzinnych obiadach, czy nawet spotkaniach biznesowy. Wiele w tym przypadku zależy od reszty stroju i dobranych dodatków. Chcąc zyskać na profesjonalizmie, warto wybrać zamiast jeansów materiałowe spodnie w stonowanych kolorach. Do tego czarna lub brązowa teczka czy torebka i w eleganckie buty.
Wykorzystanie koszuli w kratę to także stworzenie z niej sukienki. Do tego oczywiście nadadzą się te dłuższe modele. Warto dodać do nich szeroki pasek i np. trampki. Idealna stylizacja na randkę gotowa!

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *