Biżuteria z kryształem górskim – wybieramy najmodniejszy wisiorek sezonu

Biżuteria powinna być nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Drobny naszyjnik czy długie kolczyki dodają szyku oraz pewności siebie. Możemy postawić na delikatną celebrytkę lub biżuterię z kryształem. Ostatnio na topie są łańcuszki z kamieniami, którym przypisuje się magiczne właściwości. Sprawdźmy, na co warto się zdecydować!

Naszyjnik z kryształem dopasowany do znaku zodiaku

Wiele osób wierzy w magiczne właściwości kamieni. Uważają, że kryształy wykazują najsilniejsze działanie, gdy nosimy te przypisane swojemu znakowi zodiaku. Oczywiście jest to tylko sugestia, a przy wyborze można równie dobrze kierować się potrzebami lub tym, co najbardziej nam się podoba. Jednak sporo osób decyduje się na kryształ sugerowany przez gwiazdy. Zgodnie z tym, zodiakalne Wagi powinny postawić na kwarc różowy lub akwamaryn, Koziorożce na onyks, zaś Wodniki – na ametyst tudzież opal. Lwom z kolei przypisuje się kryształ górski i cytryn, a Bliźniętom – agat.

Przed wyborem warto zapoznać się z właściwościami każdego z kamieni i wybrać ten, który najbardziej odpowiada aktualnym potrzebom. Na przykład kamień księżycowy jest idealny dla osób, które chcą wzmocnić swoją intuicję. Labradoryt przynosi jasność umysłu. A co można powiedzieć o krysztale górskim?

Biżuteria z kryształem górskim – wyjątkowa i niepowtarzalna

Biżuteria z kryształem górskim to popularny wybór miłośników stylowych kamieni. Nazwa minerału pochodzi od greckiego słowa oznaczającego ,,lód”. Nazewnictwo jest tutaj nieprzypadkowe – kryształ górski wyglądem faktycznie przypomina lód. Grecy wierzyli, że kamień został zamrożony przez bogów. W średniowieczu był używany jako materiał do wyrobu kryształowych kul używanych przez wróżki. Obecnie świetnie sprawdza się do produkcji biżuterii. Zobacz, jak prezentują się naszyjniki z kryształem górskim na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/KwarcKrysztal-gorski/58.

Biżuteria z kryształem górskim jest wyjątkowa nie tylko ze względu na wygląd. Mówi się, że ten minerał jest potężnym źródłem energii i umożliwia kontakt z duchami. Za najważniejszą właściwość kryształu uważa się efekt oczyszczania.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *