RANKING CHWILÓWEK PAŹDZIERNIK

Vivus opinie Darmowa pożyczka do 3000zł na 30 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Wandoo opinie Darmowa pożyczka do 2500zł na 30 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
ExtraPortfel opinie Darmowa pożyczka do 3000zł na 45 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Kuki opinie Darmowa pożyczka do 5000zł na 30 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Miloan opinie Darmowa pożyczka do 2500zł na 30 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek

Vivus

Vivus
vivus darmowa pożyczka

Vivus Finance sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

Godziny pracy:
Dni robocze: 8:00 – 22:00
Weekend: 8:00 – 20:00


Pierwsza pożyczka: do 3000zł
Maksymalna pożyczka: 7500zł
Maksymalny okres: do 30 dni
Pierwsza darmowa: Tak, do 3000zł

Przejściowe problemy finansowe zdarzają się każdemu z nas. Nagły remont, zepsuty samochód czy potrzeba zorganizowania gotówki na leczenie sprawiają, że na chwilę tracimy grunt pod nogami. Na szczęście na rynku mamy możliwość złapania za szybkie koło ratunkowe w postaci atrakcyjnej pożyczki. Oferuje ją znana firma Vivus. Każdy z nas widział chyba w ostatnim czasie reklamę z zielonym ludkiem w telewizji? Co się za nim kryje?

Jak złożyć wniosek?

Wszelkie formalności związane ze złożeniem wniosku, otrzymaniem pożyczki i obsługą umowy załatwisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy założyć prywatne konto na stronie firmy, uzupełnić niezbędne dane osobowe, finansowe oraz te związane z zatrudnieniem. Konieczne będzie wysłanie przelewu 1 zł ze swojego konta bankowego w celu weryfikacji. Na koniec pozostaje tylko zaczekać kilkanaście minut na decyzję i pieniądze w parę chwil mogą znaleźć się na Twoim rachunku. Proste, prawda?

Czy pożyczka jest dla każdego?

Jak każda szanująca się firma pożyczkowa, Vivus również stosuje pewne ograniczenia. Osoba ubiegająca się o środki musi mieć skończone 19 lat i mieszkać na terenie Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Musi też legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz posiadać telefon komórkowy i konto bankowe. Niezbędne jest oczywiście posiadanie stałego źródła dochodu, który zagwarantuje możliwość spłaty. Nie jest bez znaczenia także historia kredytowa wnioskodawcy. Firma sprawdza największe bazy, takie jak: BIK, BIG Infomonitor, ERIF oraz KRD. 

Ile pieniędzy można dostać?

Firma oferuje kwoty w przedziale od 100 zł do 7500 zł, z założeniem że pierwsza pożyczka nie może być wyższa niż 3000 zł. Na wysokość przyznanego limitu wpływ ma przede wszystkim zdolność kredytowa. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musimy od razu wypłacać całości przyznanej kwoty. Można pobrać tylko część, a resztę dopiero kiedy zajdzie taka potrzeba. Atrakcyjny jest fakt, że pierwsza pożyczka przyznawana jest zawsze bez żadnych kosztów, zatem oddajesz tyle ile pożyczysz pod warunkiem, że zrobisz to w przeciągu 61 dni. 

Co jeśli nie mam na spłatę?

Jeśli nie posiada się całości kwoty na spłatę, nie warto uciekać od problemu. Można stracić miano rzetelnego klienta i dodatkowo narazić się na działania windykacyjne. Lepiej skorzystać z opcji przedłużenia, czyli spłacenia wyłączenie kosztów pożyczki i przesunięcia o kolejny okres. Przy pierwszej pożyczce można zrobić to dwa razy, przy kolejnej zaś raz. 

Przyznacie, że oferta Vivus jest bardzo konkurencyjna na obecnym rynku chwilówek. Warto przyjrzeć jej się bliżej w razie nagłych przypadków. Można w ten sposób szybko i prosto podreperować domowy budżet.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *