RANKING CHWILÓWEK KWIECIEŃ 2020

Vivus opinie
Darmowa pożyczka do 500zł na 61 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Wandoo opinie
Darmowa pożyczka do 1500zł na 30 dni
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
ExtraPortfel opinie
Darmowa pożyczka: brak
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Kuki opinie
Darmowa pożyczka: brak
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek
Miloan opinie
Darmowa pożyczka: brak
Przeczytaj opinie | Wypełnij wniosek

Twisto – odroczone płatności za zakupy nawet na 45 dni

Twisto – odroczone płatności za zakupy nawet na 45 dni

Co powiesz na zrobienie zakupów w internecie teraz, ale zapłacisz za dnie dopiero za 21 dni lub nawet 45 dni? Z Twisto teraz jest to możliwe.

Z Twisto zakupy zrobisz w internecie oraz sklepach stacjonarnych i sam wybierzesz, kiedy będziesz chciał za nie zapłacić – od razy czy może dopiero za 45 dni, a to wszystko bez opłat i odsetek. Możesz kupować w kraju lub za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany. To wszystko dzięki karcie Twisto, którą możesz zamówić do konta.

Jak działa Twisto?

Aby móc w pełni korzystać z zalet odroczonych płatności za zakupy, należy zarejestrować się w Twisto i dokonać weryfikacji. Do rejestracji potrzebny ci będzie skan dowodu osobistego. Twisto działa na zasadzie limitu kredytowego, limit ten ustalany jest indywidualnie dla każdego zarejestrowanego na podstawie oceny zdolności kredytowej oraz informacji jakie podał w formularzu rejestracyjnym. Limit jest zwiększamy stopniowo w miarę upływu czasu i terminowych spłat za poprzednie miesiące.

Od niedawna Twisto uprościło weryfikację. Już nie ma potrzeby przesyłania skanów dowodu osobistego. Wystarczy numer PESEL oraz wykonanie przelewy weryfikacyjnego (1zł).

Limitu kredytowego nie można wypłacić na rachunek bankowy, ani wypłacić z karty Twisto za pomocą bankomatu.

Standardowy limit to 500zł miesięcznie na zakupy, które spłacisz do 15. dnia kolejnego miesiąca. Więc robiąc zakupy np. 8 października za pomocą odroczonych płatności Twisto – podsumowanie wydatków w październiku otrzymasz na e-mail na początku listopada, do 15. listopada będziesz mieć czas na spłatę. Jeżeli nie będziesz mógł spłacić w całości wszystkiego – masz możliwość odpłatnego przesunięcia terminu o kolejne 30 dni (maksymalnie do 90% wszystkich wydatków).

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Rejestracja w Twisto i korzystanie z odroczonych płatności jest darmowe. Podczas weryfikacji należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1zł na konto Twisto, które potem jest zwracane. Korzystanie z karty Twisto jest także darmowe. Płatne natomiast jest przedłużenie terminu zapłaty za swoje rachunki o kolejny miesiąc (elastyczna spłata). Koszt przedłużenia wynosi 4,50zł za każde 100zł.

Twisto zarabia przede wszystkim na współpracy z danymi sklepami internetowymi, które płacą prowizję za każdą sprzedaż z użyciem odroczonych płatności. Tak więc Kupujący płaci za towar tylko tyle, ile widzi w koszyku w sklepie internetowym.

Karta Twisto – 100zł na start

Karta Twisto (MasterCard) jest darmową kartą, którą możesz płacić wszędzie tam, gdzie karty płatnicze są akceptowane, nie tylko w sklepach partnerskich Twisto. Zaletą karty płatniczej Twisto jest płacenie ją w czasie rzeczywistym z limitu dostępnego dla każdego klienta (podgląd dostępnego limitu masz zawsze po zalogowaniu się do Panelu Klienta na Twisto.pl).

Wydatki w bieżącym miesiącu z użyciem karty opłacisz dopiero do 15. dnia kolejnego miesiąca (więc za zakupy z użyciem karty w październiku będą do opłacenia do 15. listopada). Kartą możesz płacić na całym świecie, Twisto oferuje bardzo korzystne kursy walutowe. Karta Twisto nie jest połączona z twoim kontem bankowym, zamówisz ją po zalogowaniu się na Twisto.pl (zakładka Karta). Po jej otrzymaniu należy ją w tym samym panelu Aktywować.

Rejestrując się z powyższego przycisku otrzymasz 100zł na start! (Promocja trwa od 2.12.2019 do wyczerpania puli 5000 rejestracji)

Otrzymane 100 PLN możesz wydać na opłacenie rachunków za zakupy z Twisto

Podsumowując

 • Założenie i prowadzenie konta jest darmowe
 • Na start otrzymasz 100 PKT (100zł), którymi możesz opłacić swoje przyszłe rachunki
 • Zamówienie i użytkowanie karty płatniczej (MasterCard) jest darmowe
 • Dostęp do konta klienta możliwy jest bezpośrednio ze strony internetowej lub aplikacji na smartfony
 • Po każdej płatności otrzymujesz powiadomienie o wykorzystanej kwocie z limitu (limit zawsze aktualizowany jest na bieżąco)
 • Limit kredytowy może zostać powiększony przy terminowej spłacie poprzednich rachunków
 • Rachunki za poprzedni miesiąc spłacasz do 15. dnia kolejnego miesiąca
 • Przedłużenie terminu spłaty wydatków o kolejny miesiąc wynosi 4,50zł za każde 100zł
 • Wkrótce Twisto uruchomi program cashback – zwrot części środków za zakupy płacone przy użyciem karty Twisto
 • Masz możliwość płatności kartą Twisto w sklepach internetowych, sklepach stacjonarnych w Polsce i za granicą po korzystnych kursach (kurs MasterCard)
 • Regulamin konkursu poleceń
 • Regulamin promocji 100zł (od 2.12.2019)
Udostępnij:

One thought on “Twisto – odroczone płatności za zakupy nawet na 45 dni

 1. Świetna sprawa, zarejestrowałem się z linku podanego w tekście i po 2 dniach zweryfikowali mi w końcu konto, 100pkt/zł przyznane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *